beauty & lifestyle blog

piątek, 7 grudnia 2012

Zwycięskie serdeczności :)))

Zapraszam na rozwiązanie wczorajszego konkursu mikołajkowego. Przypomnę, że gra toczyła się o zestaw kosmetyków MeMeMe ufundowanych przez drogerię Kosmetykomania.pl.


Jestem pod ogromnym wrażeniem życzeń, które zostawiłyście w konkursowych komentarzach! Były życzenia praktyczne, były życzenia sentymentalne, były i te zabawne, jak i te motywujące. Tyle w nich nie tylko kreatywności, ale przede wszystkim serdeczności i ciepła! Dziękuję wszystkim za dobre słowo i nie przedłużając ogłaszam, że nagroda w postaci zestawu składającego się z pomadki Long Wear Satin Lip Cream w odcieniu Selene i lakieru do paznokci Nail Collection Long Lasting Gloss w odcieniu nr 76 Playful trafia do ...Edziab!Oto zwycięski komentarz, właśnie te życzenia ujęły mnie najbardziej :)))


Pod wszystkim, co napisała Edziab, mogę się podpisać, życząc Wam tego samego :)))Edziab, gratuluję ci wygranej i czekam na maila z danymi adresowymi. A wszystkim pozostałym jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie i za masę pozytywnej energii, którą wczoraj podzieliłyście się ze mną i ze wszystkimi czytelniczkami No to pięknie!.Zachęcam do udziału
w innym mikołajkowym konkursie,
ciągle jeszcze możecie zagrać
o zestaw kosmetyków
ufundowanych przez drogerię Rossmann!


17 komentarzy :