beauty & lifestyle blog

niedziela, 8 czerwca 2014

W oczekiwaniu na lato, czyli zagraj o pHenomenalną opaleniznę! | Konkurs z Vita Liberata


Zapowiadałam ostatnio, że warto wyglądać kolejnego posta i nie żartowałam, naprawdę mam dziś dla Was coś wyjątkowego. Atrakcyjny konkurs, w którym zagrać możecie o piękną i trwałą sztuczną opaleniznę luksusowej irlandzkiej marki Vita Liberata! Zapraszam Was do gry o pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse, piankę samoopalającą do ciała, której efekt utrzymuje się nawet do trzech tygodni, w zestawie ze specjalną rękawicą do jej łatwej i szybkiej aplikacji.
Vita Liberata to dostępna w sieci Sephora irlandzka marka specjalizująca się w luksusowych kosmetykach samoopalających, oferująca bezzapachowe, szybkoschnące, nie brudzące ubrań, nawilżające produkty organiczne, bezpieczne nawet dla osób o wrażliwej skórze, dające naturalny efekt bez smug i plam. Pianka pHenomenal, o którą macie szansę dziś powalczyć, również charakteryzuje się wszystkimi tymi cechami, wyróżniając się przy tym swoją niezwykle lekką, innowacyjną formułą, gwarantującą długotrwałą opaleniznę. Gra toczy się o odcień Medium, najjaśniejszy z dostępnych w Polsce. Do zwyciężczyni konkursu trafi również specjalna rękawica, która ułatwi i przyspieszy aplikację pianki. Grajcie, bo warto! Konkurs startuje dzisiaj i będzie trwał do 21 czerwca, czyli do pierwszego dnia lata. Zwyciężczyni będzie mogła powitać je z pHenomenalną opalenizną :)))


Regulamin

1. Konkurs organizowany jest przez blog http://no-to-pieknie.pl/ Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym Regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 
2. Sponsorem nagród jest Vita Liberata Polska.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich jawnych czytelników bloga No to pięknie! oraz fanów Vita Liberata na portalu społecznościowym Facebook. 
4. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, wykonując zadanie konkursowe polegające na dokończeniu zdania: Opalenizna Vita Liberata ...
5. Termin zgłaszania się do konkursu upływa z dniem 21.06.2014 r. 
6. Uczestnik zgłaszając się do konkursu tym samym przyjmuje warunki jego Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883z późn. zm.). 
7. Nagrodą w konkursie jest samoopalacz pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse oraz rękawica do jego aplikacji. Nagroda nie podlega zamianie na inną. 
8. Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń wybrana zostanie jedna zwycięska odpowiedź. Werdykt zostanie ogłoszony w przeciągu siedmiu dni od upływu terminu zgłoszeń. O wygranej zwycięzca zostanie poinformowany za pośrednictwem bloga http://no-to-pieknie.pl/, a nagroda przekazana zostanie zwycięzcy w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych. 
9. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 roku nr 201, poz. 1540 z późn. zm.). 
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

Profil Vita Liberata na FB znajdziecie tutaj ---> KLIK. Będzie mi bardzo miło, jeśli polubicie też profil No to pięknie! ---> KLIK, ale nie jest to warunkiem konkursu, pozostawiam to Waszej decyzji.


Czas start! Nagroda jest naprawdę atrakcyjna, mam nadzieję, że zechcecie o nią powalczyć. Zapraszam wszystkich do udziału w konkursie, piękna, zdrowa opalenizna na powitanie lata na wyciągnięcie ręki!

Buziaki,
Cammie.11 komentarzy :