beauty & lifestyle blog

niedziela, 26 października 2014

Grzech nie zagrać, czyli trzy zestawy naturalnych kosmetyków Ikarov dla Was!W ostatnim poście zapowiadałam niespodziankę i oto jest! Kolejny konkurs ze wspaniałymi nagrodami :))) Tym razem mam dla Was trzy zestawy świetnych naturalnych kosmetyków Ikarov. Zapraszam!
Stali czytelnicy No to pięknie! bułgarską markę Ikarov na pewno już znają, bo kilkakrotnie o niej pisałam [KLIK]. Dziś w kilku słowach przypomnę, że to producent naturalnych kosmetyków o doskonałych składach oraz zimnotłoczonych olejków do twarzy i ciała pozyskiwanych o owoców, nasion i orzechów pochodzących z naturalnych i dzikich upraw z całego ciała (ciekawscy więcej informacji mogą zdobyć TUTAJ). Jeśli macie ochotę poznać tę markę bliżej, dzisiejszy konkurs jest właśnie dla Was! Gratka dla miłośników naturalnej pielęgnacji, okazja do zdobycia jednego z trzech zestawów składających się z niezwykle wielofunkcyjnego masła shea, odżywczego i kojącego skórę, a także regenerującego włosy olejku migdałowego oraz oczyszczającej, odświeżającej i łagodzącej wody różanej ze szlachetnej róży damasceńskiej. Grzech nie zagrać!

Co trzeba zrobić, żeby powalczyć o nagrodę? Naprawdę niewiele. Wystarczy obserwować No to pięknie! i odpowiedzieć na jedno proste pytanie (podpowiedzi szukajcie w treści posta). Wszystkich chętnych zapraszam do wypełnienia konkursowego formularza.

Regulamin

1. Konkurs organizowany jest przez blog no-to-pieknie.pl Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym Regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 
2. Sponsorem nagród jest Natur Polska.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich czytelników bloga No to pięknie!.
4. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytanie: z jakiego kraju pochodzi marka Ikarov? Uczestnicy konkursu  dodatkowo mogą polubić profil Kosmetyki Ikarov Natura w czystej postaci na portalu społecznościowym Facebook oraz udostępnić informację o konkursie na swoich profilach.
5. Konkurs rozpoczyna się 26.10.2014 r., termin zgłaszania się do konkursu upływa z dniem 02.11.2014 r. 
6. Uczestnik zgłaszając się do konkursu tym samym przyjmuje warunki jego Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883z późn. zm.). 
7. Nagrodami w konkursie są trzy jednakowe zestawy kosmetyków marki Ikarov, w skład których wchodzi woda różana, olejek migdałowy oraz masło shea. Nagrody nie podlegają zamianie na inne. 
8. Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń losowo wyłonione zostaną trzy zwycięskie odpowiedzi. Werdykt zostanie ogłoszony w przeciągu siedmiu dni od upływu terminu zgłoszeń. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani za pośrednictwem bloga no-to-pieknie.pl, a nagrody przekazane zostaną zwycięzcom w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych. 
9. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 roku nr 201, poz. 1540 z późn. zm.). 
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.


Chętni profil Kosmetyki Ikarov Natura w czystej postaci znajdą TUTAJ. Do dzieła! Grajcie, nagrody czekają :))) Na przesłanie zgłoszenia macie czas do 2 listopada. Powodzenia!

Liczę na to, że nagrody Wam się podobają. Dajcie znać, co myślicie o naturalnej pielęgnacji. Macie jakieś doświadczenia z marką Ikarov? Piszcie, jak zawsze czekam na Wasze komentarze!

Buziaki,
Cammie.


34 komentarze :

 1. W końcu coś dla ludzi bez fejsika;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewa, nie opowiadaj, u mnie często są konkursy bez wymogu posiadania konta na FB!

   Usuń
 2. Chętnie biorę udział, bo ostatnio bardzo polubiłam naturalną pielęgnację :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ich kosmetyki! Oczywiście biorę udział:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytam ale nie obserwuję więc nie zagram:) Powodzenia dla wszystkich:) Firma mi znana z blogów, miałam masło i olej tyle, że z innych firm. Tylko ta woda różana taka kusząca. Trzeba chyba wreszcie kupić:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimie, szkoda. Nie myślałaś, żeby obserwować, czy tak ci wygodniej po prostu?

   Usuń
  2. Google traktuję wrogo, staram się nie korzystać z ich usług więc nie zalożę konta:-) czasem to problem bo nie wszędzie mogę coś skomentować ale poza tym mi to nie przeszkadza:-)

   Usuń
 5. Naturalna pielęgnacja jak najbardziej na tak ! Dzięki metodzie ocm pozbyłam się problemów z cerą :) oczywiście niespodzianki zdarzają się, ale jest ogromna różnica :) tak więc udział w tym konkursie jak dla mnie jest oczywisty- z chęcią przygarnę coś naturalnego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię tę markę, więc z przyjemnością się zgłaszam!
  Ich woda różana nie ma sobie równych, a olejek wzmacniający do włosów jest najlepszy na świecie ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. M., olejku do włosów nie miałam, ale co do wody różanej zgadzam się. Choć mnie osobiście po jakimś czasie zaczął męczyć jej wyjątkowo intensywny zapach.

   Usuń
 7. Zgłoszenie wysłane:) Żal by się było nie zgłosić:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serenitka, zdążyłaś niemal w ostatniej chwili :)

   Usuń